Největší světový výrobce dřevěných kosmetických tužek v Českém Krumlově hledá kolegu či kolegyni na pozici

Technolog výroby

pracovní náplň

  • spolupráce na technologických projektech
  • technologická podpora výrobního procesu a řešení výrobních odchylek
  • tvorba výrobní dokumentace
  • normování výrobních operací
  • spolupráce na vývoji nových produktů a nových strojních celků
  • definování testů a metodik pro zlepšení či zavedení nového výrobku (DoE, FMEA)

požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání strojního, technického, technologického, chemicko-technologického směru
  • praxe ve výrobní organizaci výhodou
  • dobrá znalost AJ nebo NJ
  • zkušenosti s projektovým řízením výhodou
  • schopnost týmové spolupráce
  • komunikativní a motivovaná osobnost
  • analytické myšlení se zaměřením na proces
  • pragmatické uvažování
  • odolnost vůči stresu

nabízíme

  • 13. a 14. mzda
  • zkrácená pracovní doba 37,5 hodiny týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • dotované stravování
  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • možnost profesního růstu
  • kafetérii 3 000-12 000 Kč (podle odpracovaných let ve firmě)
  • bohatý bonusový program
  • nadstandardní pracovní prostředí
  • pravidelné odborné vzdělávání, jazykové vzdělávání