Největší světový výrobce dřevěných kosmetických tužek hledá kolegu či kolegyni na pozici

Seřizovač/ka

pracovní náplň

  • zodpovídá za seřízení stroje dle předepsaných technologických parametrů
  • předává stroj v provozuschopném stavu operátorovi výroby
  • zodpovídá za správné nastavení a seřízení stroje
  • ovládá řídící systém strojů
  • identifikuje poruchy nástrojů a jejich příčiny
  • odstraňuje menší závady a provádí drobnou údržbu

požadujeme

  • SŠ nebo SOU v oboru strojním nebo elektro
  • možnost pracovat ve třísměnném provozu
  • dobrý zdravotní stav
  • manuální zručnost
  • smysl pro práci v týmu

nabízíme

  • náborový příspěvek 50 000 Kč
  • 13. mzda
  • 14. mzda
  • příspěvek na dopravu (podle dojezdové vzdálenosti)
  • dotované stravování v naší vlastní závodní restauraci (výběr "zdravého" menu, salátů a specialit)
  • kafetérii 3 000 - 12 000 Kč ročně (příspěvek na volnočasové aktivity dle vlastního výběru)
  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • pravidelné odborné vzdělávání
  • 7,5 hodinovou pracovní dobu
  • věrnostní bonusy (příspěvky za odpracované roky)
  • zaměstnanecké balíčky (např. vitamínový, školní psací potřeby, kosmetický, vánoční, narozeninový)
  • firemní akce
  • práce je vhodná i pro absolventy

Mindful Beauty