Největší světový výrobce dřevěných kosmetických tužek v Českém Krumlově hledá kolegu či kolegyni na pozici

Referent/ka skladu

pracovní náplň

  • manipulace materiálů pomocí skladové techniky i manuálně
  • příjem materiálů do skladu
  • příprava skladového zboží k vyskladnění
  • práce se skladovým systémem
  • účast na inventarizaci

požadujeme

  • vzdělání - SOU
  • praxi v logistice či skladu výhodou
  • uživatelskou znalost PC
  • spolehlivost
  • práce ve dvousměnném provozu
  • pozice je vhodná i pro absolventy

nabízíme

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • náborový příspěvek 8 000 Kč
  • 13. plat
  • 14. plat
  • příspěvek na dopravu (podle dojezdové vzdálenosti)
  • dotované stravování v naší vlastní závodní restauraci (výběr "zdravého" menu, salátů a specialit)
  • kafetérii 3 000 - 12 000 Kč ročně (příspěvek na volnočasové aktivity dle vlastního výběru)
  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • pravidelné odborné vzdělávání
  • 7,5 hodinovou pracovní dobu
  • věrnostní bonusy (příspěvky za odpracované roky)
  • zaměstnanecké balíčky (např. vitamínový, školní psací potřeby, kosmetický, vánoční, narozeninový)
  • firemní akce
  • práce je vhodná i pro absolventy

Mindful Beauty