Největší světový výrobce dřevěných kosmetických tužek v Českém Krumlově hledá kolegu či kolegyni na pozici

Manažer TPM

pracovní náplň

  • odpovědnost za TPM (Total Productive Maintenance), její zavedení, řízení činnosti a udržení ve výrobní praxi
  • vedení týmu Strojní údržby
  • účast na projektech neustálého zlepšování
  • odpovědnost za přípravu investičního plánu a jeho realizaci
  • odpovědnost za přípravu plánu generálních oprav
  • řízení skladu náhradních dílů
  • spolupráce s dodavatelskými firmami – formulace technického zadání, včetně posouzení technických řešení a návrhů, odpovědnost za servisní smlouvy
  • školení obsluh zařízení a vedoucích pracovníků o údržbě zařízení

požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání technického směru
  • velmi dobrá znalost AJ nebo NJ
  • zkušenosti s vedením týmu
  • zkušenosti s projektovým řízením
  • zkušenosti s TPM
  • komunikativní a motivovaná osobnost
  • analytické myšlení
  • pragmatické uvažování
  • odolnost vůči stresu

nabízíme

  • 13. a 14. mzda
  • zkrácená pracovní doba 37,5 hodiny týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • dotované stravování
  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • možnost profesního růstu
  • kafetérii 3 000-12 000 Kč (podle odpracovaných let ve firmě)
  • bohatý bonusový program
  • nadstandardní pracovní prostředí
  • pravidelné odborné vzdělávání, jazykové vzdělávání