Světová jednička v oboru výroby dřevěné dekorativní kosmetiky. Top zaměstnavatel Českého Krumlova. Sociálně a environmentálně odpovědný podnik. Sponzor charitativních organizací a škol.

Hledá kolegu či kolegyni na pozici

Designer - Specialista etiket

pracovní náplň

  • spolupráce na projektech zaměřených na nastavení či vývoj nových etiket
  • správa a konfigurace výrobních výkresů
  • přímá podpora výroby v oblasti průmyslového potisku
  • tvorba funkčních tiskových šablon etiket a standardů balení

požadujeme

  • týmová spolupráce a ochota rozvíjet se
  • dobré komunikační schopnosti
  • SŠ/VŠ vzdělání (grafického nebo technického směru) nebo adekvátní praxe v polygrafickém oboru
  • orientace v oblasti tisk. technologií určených na etiketu
  • vizuální představivost
  • znalost základních typografických pravidel, smysl pro detail a pečlivost
  • zkušenost s prací v SAP
  • AJ úroveň B2 – denní komunikace
  • Corel Draw – pokročilá znalost nástrojů a funkcí
  • znalost programu a zkušenost s prací v BarTender/GLM či jiných SW pro návrh a správu etiket

výhodou

  • uživatelské zkušenosti s MS Sharepoint
  • přehled ve vizuální detekci fontů
  • znalost problematiky čárových kódů/QR kódů
  • německý jazyk

nabízíme

  • 13. a 14. plat
  • zkrácená pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • dotované stravování
  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • možnost profesního růstu
  • kafetérii 3 000-12 000 Kč (podle odpracovaných let ve firmě)
  • bohatý bonusový program
  • nadstandardní pracovní prostředí
  • pravidelné odborné vzdělávání
  • podporu zkušených kolegů
  • služební telefon a notebook