Největší světový výrobce dřevěných kosmetických tužek hledá kolegu či kolegyni na pozici

Business Data Analyst

pracovní náplň

  • správa obchodních dat, obchodní reporting
  • koordinace obchodně-datových aktivit s centrálou v mateřské společnosti v anglickém/německém jazyce
  • technická podpora členů obchodního týmu

požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického a IT směru
  • pokročilá znalost MS Office s důrazem na MS Excel (tvorba kontingenčních tabulek), Outlook, Powerpoint a Power BI
  • analytické myšlení, ochota a trpělivost
  • obecný zájem o IT tématiku
  • vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu
  • anglický jazyk na úrovni B2
  • uživatelská zkušenost se systémem SAP výhodou

nabízíme

  • 13. a 14. plat
  • zkrácená pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • dotované stravování
  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • možnost profesního růstu
  • kafetérii 3 000-12 000 Kč (podle odpracovaných let ve firmě)
  • bohatý bonusový program
  • nadstandardní pracovní prostředí
  • pravidelné odborné vzdělávání